Wellness & Spa

na kaszubach 

 

 

 

Spa&Wellness

na kaszubach

Kompleks Konferencyjno Wypoczynkowy Wichrowe Wzgórze nie może obejść się bez zaplecza Wellness&Spa.

Ideą naszego SPA jest pobudzenie wewnętrznych sił witalnych, głęboki relaks i rozbudzenie zmysłów, co sprawi, że wychodząc poczujecie się jak w najlepszym dniu życia.

Rezerwacja

SPA&WELLNESS

W celu rezerwacji pakietu prosimy o sprawdzenie dostępności wolnych pokoi w recepcji głównej oraz dostępności terminów na zabiegi w recepcji SPA. Rezerweacja zabiegów płatna jest z góry.
W przypadku anulacji zwrot do 48h przed planowanym zabiegiem.

Zabiegi

wellness

Zapewniamy profesjonalne usługi pielęgnacyjne w wszechstronnie wyposażonych gabinetach kosmetycznych. Wrażenie rozpieszczenia na skórze pozostające po zabiegach zapewniają środki kosmetyczne uznanej marki Organique, Larens Professional Line, Organic Life, Yasumi, Bielenda

O ciało naszych gości zadbamy również w trakcie zabiegów i rytuałów wellness. Każdy z tych zabiegów ma na celu błogi relaks i wygenerowanie hektolitrów serotoniny i endorfin, a przede wszystkim w zależności od kondycji, ukojenie, nawilżenie czy uelastycznienie skóry.

SPA Wichrowe Wzgórze Chmielno
Basen falowany z widokiem na jezioro

Basen

i sauny

Naszym gościom oddajemy też basen z unikalnym widokiem na Jezioro Kłodno. Pływanie w takim miejscu jest prawdziwą przyjemnością, a odpocząć można na podgrzewanych kamiennych łóżkach.

Wszystko to jest gwarancją regeneracji fizycznej, psychicznej i emocjonalnej. Wystarczy przyjechać.

Sauny

Amatorzy ciepła mogą skorzystać z sauny suchej i parowej, a także modnej obecnie sauny na podczerwień. Aktywnym zapewniamy możliwość kontynuowania ćwiczeń w basenie przy poręczy, czy rozbicie tkanki mięśniowej intensywnym hydromasażem wodnym z kilku dysz.

 

 

Sauna w hotelu na Kaszubach

Kontakt

ADRES

ul. Wichrowe Wzgórze 13 
83-333 Chmielno
33 km od Gdańska

RECEPCJA HOTELU

MANAGER DS. IMPREZ

tel. +48 530 065 533 biuro nie czynne w wtorki.

Utrudniony kontakt w soboty i niedzielę z powodu realizacji umów.

 

REZERWACJE ZABIEGÓW SPA