Wellness & Spa

sauny 

 

 

 

Ciepło

jest energią

Polega na wykorzystywaniu dotyku w celu wywołania uczucia odprężenia i dobrego samopoczucia. Istnieje wiele technik tego masażu, wszystkie jednak polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania lub mocnego oklepywania skóry, mięśni lub stawów. Masażysta dopasowuje poziom intensywności masażu do potrzeb klienta.

 

Sauna

SUCHA FIŃSKA

Odpoczynek w saunie
Sauna w SPA

Sauna

mokra parowa

*Gościom hotelowym sauna fińska udostępniana jest nie odpłatnie na życzenie gości w godz. 9-11:00 oraz 18-21:00.

Sauna

NA PODCZERWIEŃ INFRARED

Organizm, reagując na zimno, zaczyna produkować więcej ciepła, przez co przyśpiesza przemianę materii. Zimno pobudza krążenie krwi i limfy. Masaż lodem ma działanie przeciwbólowe, zimno powoduje szybsze niż zazwyczaj wydzielanie endorfin, naturalnych hormonów przeciwbólowych, szybciej pracują też substancje przeciwzapalne. Dlatego też leczenie lodem nierzadko stosuje się w medycynie – w trakcie zabiegu krioterapii. Co więcej, masaż lodem przeciwdziała zapaleniom i obrzękom, obniża napięcie mięśni. Dzięki niemu lepiej pracuje serce i układ oddechowy – zwiększa ilość krwi bogatej w tlen w organizmie.

 

 

Sauna w hotelu na Kaszubach


W pobytach pakietowych w programie pobytu bezpłatnie dla gości kompleksu udostępniana jest również sauna fińska na jeziorze.

Koszt wynajęcia sauny na jeziorze to 200 zł/1h rezerwacje można zrobić z dwudniowym wyprzedzeniem pod numerem 510965434.
Sauna na jeziorze pomieści optymalnie 4-6 osób, maksymalnie 8.

 

 

Kontakt

ADRES

ul. Wichrowe Wzgórze 13
83-333 Chmielno
33 km od Gdańska

RECEPCJA

MANAGER DS. IMPREZ

tel. +48 530 065 533 biuro nieczynne w środę.
Pn,Wt,Cz,Pt 9-16.00

Utrudniony kontakt w soboty i niedzielę z powodu realizacji umów.

 

REZERWACJE ZABIEGÓW SPA

tel: +48 531 700 413
spa.wichrowewzgorze@gmail.com

Recepcja czynna
10:00-20:00 pn-nd