Najpiękniejsze

Sale Bankietowe

Sale bankietowe na kaszubach

Kaszuby to piękny region z niesamowitą przyrodą i kulturą, idealnym miejscem na organizację wyjątkowego przyjęcia są nasze sale bankietowe. Wichrowe Wzgórze to jedno z najpiękniejszych miejsc na Kaszubach, które można wykorzystać do organizacji takiego wyjątkowego bankietu. Szeroki asortyment atrakcji oferowanych przez Wichrowe Wzgórze sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla gości oraz ich goszczonych. Na miejscu dostępne są sale bankietowe, restauracje i bary, a także bogata infrastruktura wypoczynkowa: spa&wellness, zabiegi kosmetyczne, masaże, sauny oraz basen. Dodatkowym atutem tego obiektu są imponujące widoki na pobliskie jezioro oraz okoliczne lasy. Bankiety mogą być tu organizowane przez cały rok.

Atrakcje

Wichrowe Wzgórze

Chcemy, by wszyscy nasi Goście czuli się naprawdę wyjątkowo na salach bankietowych dlatego staramy się zapewnić im najwyższy poziom obsługi. Oferując pyszne jedzenie przygotowane przez naszych wykwalifikowanych szefów kuchni, profesjonalną obsługę kelnerską i doskonały catering. Nasi goście mogą również liczyć na nowoczesne wyposażenie sal bankietowych oraz zawsze miły i pomocny personel. Wszystko to sprawia, że każdy uczestnik imprezy może cieszyć się najlepszymi warunkami i atmosferą.

 

Oferujemy:

 • Świetna lokalizacja naszych sal bankietowych nad jeziorem w sercu Kaszub i zaledwie 33 km od Gdańska, oraz 40km od Gdyni.
 • Wyjątkowe menu starannie przygotowane i dekorowane przez szefów kuchni z wykorzystaniem lokalnych naturalnych produktów.
 • Profesionalną obsługę całej uroczystości z wieloma dodatkowymi atrakcjami takimi jak: drink bar, candy bary, stoły wiejskie, fontanny czekoladowe itp.,
 • zapewniamy dekoracje i wystój sali w najmodniejszych trendach, wystrój jest personalizowany pod przyjęcie,
 • świetne położenie nad jeziorem Kłodno i w bliskim otoczeniu przyrody,
 • dwa budynki z salami bankietowymi oraz pokojami gościnnymi i zapleczem kuchennym, przestrzenią do rekreacji i wypoczynku, placem i salą zabaw dla dzieci,
 • menu uzgadniane szczegółowo z organizatorem przyjęcia,
 • atrakcyjne przejażdżki konne bryczką wozem drabiniastym,
 • wykonanie makijaży w spa,
 • możliwość włączenia atrakcji kaszubskich,
 • noclegi dla gości do 130 osób.

Wyjątkowe

Sale bankietowe nad jeziorem

Sale bankietowe nad jeziorem to idealne miejsce na imprezę. Znajduje się w pięknym otoczeniu jeziora i lasu, oferując bezpośredni dostęp do wody i widok na okoliczne krajobrazy. Sale bankietowe oferują dużo przestrzeni i które można zaaranżować zgodnie z potrzebami i gustem gości. Są one idealne do organizacji spotkań biznesowych, przyjęć rodzinnych czy wesel.

Kontakt

ADRES

ul. Wichrowe Wzgórze 13
83-333 Chmielno
33 km od Gdańska

RECEPCJA

tel. +48 604 595 130
tel. +48 58 684 21 56

Recepcja czynna
9:00-20:00 pn-nd

MANAGER DS. IMPREZ

tel. +48 530 065 533 biuro nieczynne w środę.
Pn,Wt,Cz,Pt 9-16.00

Utrudniony kontakt w soboty i niedzielę z powodu realizacji umów.

 

REZERWACJE ZABIEGÓW SPA

tel: +48 531 700 413
spa.wichrowewzgorze@gmail.com

Recepcja czynna
10:00-20:00 pn-nd

Plansza informacyjna PFR

*Osoby przebywające na terenie Obiektu ,,Wichrowe Wzgórze” wyraża zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie ich wizerunku, zarejestrowanego
podczas ich pobytu przez FHU ,,MARYLLA” dla celów marketingowych.

Dowiedz się w jakich programach unijnych braliśmy udział
Wichrowe Wzgórze - Wesele w sercu Kaszub!