Nowoczesne

Obiekty weselne

Obiekty Weselne na Kaszubach

Obiekty weselne Wichrowe Wzgórze w sercu Kaszub. Kaszuby to region w północnej Polsce, który oferuje jedne z najbardziej zapierających dech w piersiach miejsc ślubnych. Jednym z najbardziej popularnych miejsc jest Wichrowe Wzgórze, położone w Chmielnie. To wspaniałe miejsce oferuje unikalną mieszankę tradycyjnego kaszubskiego uroku i nowoczesnego luksusu. Teren otoczony jest bujną zielenią i oferuje spektakularne widoki na pobliskie jezioro. Wewnątrz znajduje się duża sala która pomieści do 200 gości. Są też mniejsze pomieszczenia na bardziej kameralne spotkania, a także zewnętrzne tarasy z widokiem na jezioro. Dla par szukających niezapomnianych wrażeń, obiekty weselne Wichrowe Wzgórze jest idealnym miejscem na powiedzenie sobie “tak”.

Obiekty Weselne

Wichrowe Wzgórze

Obiekty Weselne Wichrowe Wzgórze w Chmielnie są popularnym miejscem dla par chcących zawrzeć związek małżeński. Malownicza lokalizacja oferuje zapierające dech w piersiach widoki na okolicę i wzgórza, co czyni ją idealnym tłem dla romantycznej ceremonii ślubnej. Sam obiekt jest nowoczesny i luksusowy, z wieloma udogodnieniami, które sprawią, że Twój wyjątkowy dzień będzie wyjątkowy.

Oferujemy szeroki zakres udogodnień dla pary młodej i dla gości weselnych.

  • Doskonała lokalizacja obiektów weselnych nad jeziorem na Kaszubach, w pobliżu Trójmiasta zaledwie 33km
  • Atrakcyjne menu weselne, przygotowane przez szefów kuchni ustalane szczegółowo z Parą Młodą
  • Profesionalną i kompleksową obsługę całej uroczystości weselnej
  • Dekoracje obiektów weselnych
  • Dwa obiekty weselne z pokojami gościnnymi, zapleczem kuchennym, przestrzenią do wypoczynku oraz placem i salą zabaw dla dzieci
  • Wykonanie makijaży ślubnych w spa
  • Noclegi do 130 osób

Przy tak wielu atrakcjach oferowanych w tym stylowym obiekcie weselnym w Chmielnie, nie dziwi fakt, że tak wiele par wybiera Wichrowe Wzgórze jako swoje wymarzone miejsce na wesele.

Wyjątkowe

Obiekty weselne nad jeziorem

Obiekt weselny Wichrowe Wzgórze jest wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscem na wyjątkowy dzień pary. Położony na spokojnym brzegu jeziora, to zapierające dech w piersiach miejsce oferuje parom piękne tło dla ich ceremonii i przyjęcia. Goście mogą podziwiać wspaniałe widoki na jezioro z każdej strony, jednocześnie świętując związek dwojga zakochanych. Dzięki malowniczej scenerii i naturalnemu pięknu, obiekt weselny Wichrowe Wzgórze jest jednym z najbardziej poszukiwanych miejsc dla par, które chcą wziąć ślub nad jeziorem. Personel tego obiektu jest doświadczony w zapewnianiu wyjątkowej obsługi i upewnieniu się, że każdy szczegół Twojego wymarzonego dnia jest pod opieką. Niezależnie od tego, czy szukasz kameralnego spotkania, czy większej uroczystości z udziałem do 200 gości, obiekty weselne Wichrowe Wzgórze ma wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój wyjątkowy dzień był idealny!

Kontakt

ADRES

ul. Wichrowe Wzgórze 13
83-333 Chmielno
33 km od Gdańska

RECEPCJA

tel. +48 604 595 130
tel. +48 58 684 21 56

Recepcja czynna
9:00-20:00 pn-nd

MANAGER DS. IMPREZ

tel. +48 530 065 533 biuro nieczynne w środę.
Pn,Wt,Cz,Pt 9-16.00

Utrudniony kontakt w soboty i niedzielę z powodu realizacji umów.

 

REZERWACJE ZABIEGÓW SPA

tel: +48 531 700 413
spa.wichrowewzgorze@gmail.com

Recepcja czynna
10:00-20:00 pn-nd

Plansza informacyjna PFR

*Osoby przebywające na terenie Obiektu ,,Wichrowe Wzgórze” wyraża zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie ich wizerunku, zarejestrowanego
podczas ich pobytu przez FHU ,,MARYLLA” dla celów marketingowych.

Dowiedz się w jakich programach unijnych braliśmy udział
Wichrowe Wzgórze - Wesele w sercu Kaszub!