Wybór wymarzonej sali weselnej zależy od kilku czynników. Na początek warto mieć świadomość, że w pierwszej kolejności dobrze jest zaplanować budżet oraz skonkretyzować swoje oczekiwania. Jaki wystrój sali będzie idealny? Czy istnieje możliwość zorganizowania ślubu w plenerze? Bardzo ważną kwestią jest również możliwość zapewnienia noclegu dla gości.  W naszym wpisie przedstawiamy cenne wskazówki. Zapraszamy do lektury.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo w okresie Pandemii COVID-19 ściśle stosujemy się do Wytycznych Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Nasz personel został w tym zakresie odpowiednio przeszkolony. Gwarantujemy Państwu regularnie dezynfekowaną i wietrzoną przestrzeń. W poszczególnych obiektach Kompleksu Wypoczynkowo – Konferencyjnego Wichrowe Wzgórze znajdują się stosowne instrukcje, za pomocą których informujemy Naszych Gości jak bezpiecznie poruszać się we wspólnej przestrzeni publicznej.  

Lokalizacja

Jeśli Para Młoda lubi kontakt z naturą oraz piękno wokół siebie, warto zadbać o bajeczną scenerię i zdecydować się na przykład na wesele na Kaszubach. Świetnym pomysłem będzie zorganizowanie ślubu i wesela w plenerze, z widokiem na jeziora zapierającym dech w piersiach.  Natomiast jeśli wolelibyście tradycyjny ślub w kościele lub urzędzie stanu cywilnego, a przyjęcie w pięknie ozdobionej sali weselnej, warto zadbać w swoich planach nie tylko o widok z okien, ale obecność ogrodu, tarasów, a nawet placu zabaw dla zaproszonych na wesele dzieci.  

Dojazd, parking oraz nocleg

Warto zadbać o to, aby goście weselni mieli dogodny dojazd z kościoła do sali oraz zapewnione miejsca parkingowe. Zazwyczaj na weselu dobrze jest mieć zawczasu wynajęte oraz odpowiednio przygotowane noclegi dla osób przybyłych z odległych miast, a nawet z zagranicy. Na taką okoliczność wprost idealnie nadaje się nasz Kompleks Wypoczynkowo Konferencyjny „Wichrowe Wzgórze” w Chmielnie. Mamy do zaoferowania nawet do 130 miejsc noclegowych o wysokim standardzie.

Poprawiny i inne atrakcje

Warto podkreślić, że z odpowiednim zapleczem noclegowym możecie śmiało planować poprawiny. Z pewnością frekwencja będzie wysoka. Jesteśmy elastyczni oraz gotowi na wyzwania, wobec tego zapewniamy możliwość zorganizowania poprawin w różnej formie. Natomiast dodatkowe atrakcje to między innymi drink bar, foto-budka, możliwość wykonania makijaży ślubnych w hotelowym Spa, włączenie atrakcji kaszubskich, atrakcyjne przejażdżki konne bryczką i wozem drabiniastym.

Menu, oświetlenie i dekoracje oraz pojemność sali weselnej

Rezerwując salę weselną warto znać przynajmniej przybliżoną ilość gości. Nasze sale pomieszczą od 60 do 180  osób. Warto wiedzieć jakie dekoracje oraz oświetlenie będą odpowiednie na uroczystość weselną, a w razie problemów ze sprecyzowaniem swoich oczekiwań, można liczyć na naszą pomoc. Po pierwsze posiadamy 18-lat doświadczenia, znamy najnowsze trendy od stylu rustykalnego po nowoczesny i z przyjemnością doradzimy. Jakość jedzenia jest kluczowa, a zatem warto zwrócić uwagę na menu proponowane przez obsługę.

Dowiedz się w jakich programach unijnych braliśmy udział
Wichrowe Wzgórze - Wesele w sercu Kaszub!