Wellness & Spa

masaże 

 

 

 

Masaż

Klasyczny

Polega na wykorzystywaniu dotyku w celu wywołania uczucia odprężenia i dobrego samopoczucia. Istnieje wiele technik tego masażu, wszystkie jednak polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania lub mocnego oklepywania skóry, mięśni lub stawów. Masażysta dopasowuje poziom intensywności masażu do potrzeb klienta.

 

Masaż w SPA
Masaż kamieniami

Masaż

kamieniami

Niezwykle przyjemny i doskonale relaksujący masaż z wykorzystaniem rozgrzanych bazaltowych kamieni wulkaniczych, odpręża, wycisza i regeneruje. Likwiduje stres i jego negatywne skutki. Rozluźnia napięte mięśnie i łagodzi ból. Znakomicie regeneruje po wysiłku. Przyśpiesza krążenie krwi i limfy, dzięki czemu skóra zostaje lepiej dotleniona i odżywiona. Przyjemne ciepło kamieni, nastrojowa muzyka oraz płynne ruchy masażysty doskonale relaksują i regenerują siły witalne.

Masaż

lodem

Organizm, reagując na zimno, zaczyna produkować więcej ciepła, przez co przyśpiesza przemianę materii. Zimno pobudza krążenie krwi i limfy. Masaż lodem ma działanie przeciwbólowe, zimno powoduje szybsze niż zazwyczaj wydzielanie endorfin, naturalnych hormonów przeciwbólowych, szybciej pracują też substancje przeciwzapalne. Dlatego też leczenie lodem nierzadko stosuje się w medycynie – w trakcie zabiegu krioterapii. Co więcej, masaż lodem przeciwdziała zapaleniom i obrzękom, obniża napięcie mięśni. Dzięki niemu lepiej pracuje serce i układ oddechowy – zwiększa ilość krwi bogatej w tlen w organizmie.

 

 

Zabiegi SPA
Zabiegi kosmetyczne

Masaż

bańką

Bańka chińska jest dobra na brzuch, uda,pośladki czy plecy. Stosuje się ją w celu likwidacji bólów kręgosłupa, dolegliwości mięśniowych, redukcji cellulitu czy zmiejszenia widoczności rozstępów. Jest odmianą bańki próżniowej (zimnej), która wysysa powietrze pod ciśnieniem, wykonane z gumy. Cechą charakterystyczną jest okrągły kształt i zaokrąglone brzegi, dzięki którym mogą zassać się na skórze.

 

Masaż

głowy

Masaż skupiający się na skórze głowy, określone ruchy w połączeniu z ciepłym olejem sprawiają, że masaż jest niezwykle relaksujący. Zajmuje tylko kilka minut, poprawia ukrwienie skóry i niweluje bezsenność i stres.

 

 

Zabiegi pielęgnacyjne
Pobyt w SPA dla dwojga

Masaż

świecą

Masaż glęboko relaksacyjny wykonywany specjalną, sojową świecą do masażu marki Organique badz Organic Life. Gorący wosk powoduje silne odprężenie i ukojenie zmęczonych mięśni. Obejmuje plecy, obręcz barkową i ręce, nuta zapachowa pobudza zmysły i wycisza.

 

Masaż

kokosowy

Masaż wykorzystuje techniki masażu klasycznego i relaksującego obejmujący całe ciało, dłonie, twarz i głowę, wykonywany odżywką kokosową regeneruje skórę i jej przydatki. trwa 90min

 

 

Masaż olejami

Cennik

masaży

MASAŻE (4 x w tyg / -20%)

Klasyczne:

  • Całego ciała 50 min / 250 zł
  • Całego ciała z peelingiem 60 min /280 zł
  • Całego ciała z peelingiem i maską 90 min/ 299 zł
  • Twarzy na ampułce 25 min / 85 zł

Gorącymi kamieniami:

  • Całego ciała 50 min / 250 zł
  • Pleców 25 min / 140 zł

Masaż ,,Zdrowe plecy”

  • 40 min / 160 zł

Masaż dla dzieci musem owocowym:

  • pleców 20 min: 90 zł

Kontakt

ADRES

ul. Wichrowe Wzgórze 13
83-333 Chmielno
33 km od Gdańska

RECEPCJA

tel. +48 604 595 130
tel. +48 58 684 21 56

Recepcja czynna
9:00-20:00 pn-nd

MANAGER DS. IMPREZ

tel. +48 530 065 533 biuro nieczynne w środę.
Pn,Wt,Cz,Pt 9-16.00

Utrudniony kontakt w soboty i niedzielę z powodu realizacji umów.

 

REZERWACJE ZABIEGÓW SPA

tel: +48 531 700 413
spa.wichrowewzgorze@gmail.com

Recepcja czynna
10:00-20:00 pn-nd

Plansza informacyjna PFR
Dowiedz się w jakich programach unijnych braliśmy udział
Wichrowe Wzgórze - Wesele w sercu Kaszub!