MAKIJAŻ PERMANENTnY

Makijaż permanentny

W spa wykonujemy makijaż permanentny, który możemy podzielić ze wględu na technikę na metodę maszynową bądź piórkową. Wykonujemy makijaż brwi, ust i kresek na powiekach, priorytetem wszystkich stylizacji jest zachowanie naturalnego wizerunku twarzy.

MICROBLADING – manualna pigmentacja brwi z efektem najbardziej naturalnym jaki można uzyskać. Idealnie imituje naturalny włos. MICROBLADING po raz pierwszy został zaprezentowany podczas targów Salon Jesień w Warszawie w 2008 roku przez firmę Szwedo Group. Dziś niewątpliwie wiodący trend w pigmentacji brwi.

Używając określeń: microblading, metoda piórkowa, metoda włoskowa, metoda ręczna tak naprawdę mówimy o autorskiej metodzie TAFFY firmy Szwedo Group, którą wykonuję w naszym SPA.
ODED Firma Szwedo Group s.c. jest twórcą i producentem urządzenia do makijażu permanentnego – ODED, na którym pracuję, sposób działania zapewnia najłagodniejszą i najefektywniejszą formę pigmentacji ust, brwi i kresek. ODED jest to urządzenie, które w odróżnieniu do urządzeń innych producentów, opiera się na pracy trzech igieł naprzemiennie wchodzących w skórę mniej poraniona skóra lepiej i szybciej się goi, korzystnie zachowuje pigment w skórze i eliminuje zabiegi korekcyjne, pigmentacja jest intensywniejsza i trwalsza. Można uzyskać efekt 3D, cieniowania czy pudru.

Cennik

BRWI

metoda ODED brwi cieniowane (ombre/ 3D/ powder efekt) CENA: 690-790zł

TAFFY Mikroblading metoda piórkowa z cieniowaniem (efekt naturalnego włosa) CENA: 690-790 zł

Cena zawiera korektę po miesiącu.

Dopigmentowanie:390zł

USTA

Metoda ODED usta w efektem 3d, cieniowaniem

(efekt rozświetlenia do środka ust)

CENA: 790-890zł

cena zawiera korektę po miesiącu. dopigmentowanie:490zł

KRESKA NA POWIECE GÓRNEJ

Metoda ODED kreska w zagęszczeniu linii rzęs

CENA: 590-690 zł

cena zawiera korektę po miesiącu.dopigmentowanie: 350zł

Szwedogroup s.c. zaświadcza, że urządzenia TAFFY/ODED oraz igły stosowane do makijażu permanentnego posiadają certyfikaty zgodne z wymogami UE.

PIGMENTY:

mineralne barwniki nieposiadające rakotwórczych substancji (karcynogennych) spełniają wszystkie normy m.in. stabilności koloru, intensywności i gęstości. Są certyfikowane i testowane toksykologicznie, alergologicznie oraz mikrobiologicznie.

Galeria

Wirtualny spacer

ADRES

ul.Wichrowe Wzgórza
83-333 Chmielno
33km od Gdańska

RECEPCJA OŚRODKA

MANAGER DS. IMPREZ

RECEPCJA SPA