W Kompleksie Wypoczynkowo – Konferencyjnym Wichrowe Wzgórza w Chmielnie organizowane są szkolenia, eventy biznesowe oraz konferencje firmowe. Czy wyposażenie naszych sal konferencyjnych spełnia wymogi i standardy jakich Państwo oczekujecie? Zapraszamy do lektury wpisu.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo w okresie Pandemii COVID-19 ściśle stosujemy się do Wytycznych Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Nasz personel został w tym zakresie odpowiednio przeszkolony. Gwarantujemy Państwu regularnie dezynfekowaną i wietrzoną przestrzeń. W poszczególnych obiektach Kompleksu Wypoczynkowo – Konferencyjnego Wichrowe Wzgórze znajdują się stosowne instrukcje, za pomocą których informujemy Naszych Gości jak bezpiecznie poruszać się we wspólnej przestrzeni publicznej.  

Jak wyglądają nasze sale konferencyjne?

Nasze sale konferencyjne są przestronne – pomieszczą 50 – 150 osób, są klimatyzowane i nowocześnie wyposażone. Komfort na szkoleniach biznesowych zapewnią:

  • bezprzewodowe wi-fi,
  • rzutnik,
  • ekran,
  • elegancko tapicerowane, wygodne krzesła o ergonomicznym kształcie, dostosowanym do kręgosłupa,
  • stoły – ustawimy zgodnie z potrzebami i wizją naszych Gości,
  • mównice,
  • nagłośnienie – profesjonalny system audio,
  • możliwość zamówienia bufetów podczas szkoleń i konferencji oraz posiłków.

Istotnym udogodnieniem jest możliwość wynajęcia pokoi o wysokim standardzie, aby w przerwach i po zakończonych obradach móc zaznać wypoczynku. Wyjątkowa lokalizacja i malownicze krajobrazy sprzyjają miłej atmosferze a bogate wyposażenie naszego Kompleksu zapewnia mnóstwo relaksu i rozrywek dla najbardziej wymagającego uczestnika konferencji.

Obowiązujące standardy

Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestrzeń sali konferencyjnej jest tak zorganizowana, aby nie blokować wyjścia ewakuacyjnego. Zapewniamy również swobodny dostęp do wejścia do toalet. Warto wziąć pod uwagę rozmieszczenie źródeł prądu, tak, aby ich ułożenie ułatwiało podłączenie wszystkich niezbędnych urządzeń i w ten sposób usprawniało przebieg spotkania, zamiast je utrudniać.

Dowiedz się w jakich programach unijnych braliśmy udział
Wichrowe Wzgórze - Wesele w sercu Kaszub!