Wichrowe Wzgórze

AKTUALNOŚCI

 

 

 

 

 

Aktualności

wichrowe wzgórze

STREFA WELLNESS

Informujemy, iż strefa wellness (basen, jacuzzi, sauny) niestety w dalszym ciągu pozostaje czasowo zamknięta zgodnie z aktualnymi zaleceniami rządu.

DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID

Nasz kodeks postępowania, komfort pracy i najlepszy poziom świadczonych usług zawsze były naszym największym priorytetem. Podejmujemy wszelkie możliwe działania aby upewnić się, że nasi goście i pracownicy czują się w obecnej sytuacji bezpiecznie. Wprowadziliśmy procedury oparte o bieżące zalecenia WHO (dokument “Getting your workplace ready for COVID-19”; z 27 lutego 2020 r.) i Głównego Inspektora Sanitarnego zgodnie z najnowszymi informacjami dla obiektów hotelarskich oraz wytycznymi kierownictwa Wichrowego Wzgórza.

BON TURYSTYCZNY

Kompleks Wypoczynkowo-Konferencyjny “Wichrowe Wzgórze” w Chmielnie od 24 sierpnia 2020r. zaczął realizować BON TURYSTYCZNY.

Zapraszamy serdecznie do rezerwacji pobytu.

PODZIĘKOWANIE ZA KONCERT

Dziękujemy wspaniałej Grupie 51″ za piątkowy koncert, który bardzo podobał się wszystkim gościom! Otrzymaliśmy dużo zwrotnych informacji i podziękowań od osób, które specjalnie na ten koncert przyjechały. Właściciele i goście Wichrowego Wzgórza w Chmielnie są zachwyceni wykonaniem, zespołem i panującą dzięki nim atmosferą. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów w nadchodzących latach.

Kontakt

ADRES

ul. Wichrowe Wzgórze 13 
83-333 Chmielno
33 km od Gdańska

RECEPCJA OBIEKTU

MANAGER DS. IMPREZ

REZERWACJE ZABIEGÓW