Gorąco promujemy zdrowy styl życia i racjonalne odżywianie. Kompleks Wypoczynkowy „Wichrowe Wzgórze” organizuje turnusy zdrowotne, których celem jest detoks i utrata wagi. Jednym z produktów, które trzeba ograniczyć jest czekolada. Czekolada, czyli produkt cukierniczy w tabliczkach, który wielu osobom przynosi ukojenie w nerwach i powoduje wydzielanie dużej ilości serotoniny, ale jednocześnie powoduje tycie.

Kompleks Wypoczynkowy „Wichrowe Wzgórze” zawsze stara się mieć dla swoich gości oferty. Nie będziemy rozdawać tabliczek czekolady, czy trufli. Wiemy, że czekolada doskonale sprawdza się w kosmetyce. Zapraszamy do naszego SPA na głęboko relaksujący zabieg – „Czekoladowa pokusa”. W odpowiedzi na pytanie o to, jaki to zabieg, nie będziemy przekonywać technicznie, że czekolada doskonale sprawdza się w kosmetyce, bo czekolada odżywia, upiększa, a także wyszczupla i ujędrnia ciało. Ale to można przeczytać w wyszukiwarce internetowej. My chcemy zwrócić na inną wspaniałą cechę tego zabiegu.

Pierwsze muśnięcie kosmetyków z czekoladą sprawia, że w Waszych żyłach krew zaczynie szybciej krążyć, a w mózgu uruchomi się kombinat chemiczny produkujący serotoninę odpowiedzialną za nastrój błogiego rozleniwienia i głębokiego relaksu. Możemy śmiało powiedzieć, że z każdą chwilą będziecie czuli się coraz lepiej. Są tacy, którzy w chwili zakończenia zabiegu mówią, że nigdzie nie idą. W zasadzie, wcale się im nie dziwimy, a nawet zazdrościmy.

Wszystkich, którzy „Wichrowe Wzgórze” odwiedzili z osobą najbliższą zwracamy uwagę na to, że w Światowym Dniu Czekolady warto skorzystać z oferty masażu dla par. Zniewalający zapach afrodyzjaku, bo czekolada jest uznawana za afrodyzjak, palące się świeczki, nastrojowa muzyka i starannie dobrane ręce masażystek sprawią, że będzie to miły wieczór. Szczególnie, że mamy wygodne pokoje, w których ten wieczór można zakończyć w sposób, którego nie zapomnicie do następnego Światowego Dnia Czekolady.

fontana-czekoladowa