spa & wellness

SPA & WELLNESS

Kompleks wypoczynkowy Wichrowe Wzgórze nie może obejść się bez zaplecza Wellness&Spa. Ideą naszego SPA jest pobudzenie wewnętrznych sił witalnych, rozbudzenie zmysłów, co sprawi, że wychodząc poczujecie się jak w najlepszym dniu życia.

Zabiegi wellness

Zapewniamy profesjonalne usługi pielęgnacyjne w wszechstronnie wyposażonych gabinetach kosmetycznych. Wrażenie rozpieszczenia na skórze pozostające po zabiegach zapewniają środki kosmetyczne uznanej marki Organique, Larens Professional Line, Yasumi.

O ciało naszych gości zadbamy również w trakcie zabiegów i rytuałów wellness. Każdy z tych zabiegów ma na celu błogi relaks i wygenerowanie hektolitrów serotoniny i endorfin, a przede wszystkim w zależności od kondycji, ukojenie, nawilżenie czy uelastycznienie skóry.

Basen sauny

Naszym gościom oddajemy też basen z unikalnym widokiem na Jezioro Kłodno. Pływanie w takim miejscu jest prawdziwą przyjemnością, a odpocząć można na podgrzewanych kamiennych łóżkach.

Amatorzy ciepła mogą skorzystać z sauny suchej i parowej, a także modnej obecnie sauny na podczerwień. Aktywnym zapewniamy możliwość kontynuowania ćwiczeń w basenie przy poręczy, czy rozbicie tkanki mięśniowej intensywnym hydromasażem wodnym z kilku dysz.

Wszystko to jest gwarancją regeneracji fizycznej, psychicznej i emocjonalnej. Wystarczy przyjechać.

ADRES

ul.Wichrowe Wzgórza
83-333 Chmielno
33km od Gdańska

RECEPCJA OŚRODKA

MANAGER DS. IMPREZ

RECEPCJA SPA

tel: +48 531 700 413
tel. +48 510 965 434
spa@wichrowe.info

Recepcja czynna
10:00-20:00 pn-nd