Życie polega na tym, że co dnia wykonujemy tysiące różnych. W większości wykonujemy je całkowicie mechanicznie, bo tak robimy przez całe życie.

Życie to ciąg mechanicznych czynności, które można przerwać decydując się na odmianę. Jedną z form odmiany jest decyzja o wyjeździe do SPA i skorzystaniu z rytuałów SPA.

Rytuały to działania wellness, które przenika pewna intencja. Rytuały przeprowadzone w specjalnie przygotowanej przestrzeni pozwalając na otwarcie się na ich dogłębną „konsumpcję”. Są przygotowane tak, by skorzystać z nich w zakresie, który jest nam potrzebny. Mają w sobie moc odpowiednio dobranych kosmetyków i ciepło rąk osoby, której zależy na satysfakcji osoby korzystającej z zabiegu.

Rytuałem były na pewno seanse w rzymskich łaźniach. Mieszkańcy cesarskiego Rzymu spędzali wiele godzin na odpoczynku, ucztowaniu, dyskusjach, obmywaniu ciała i masażach wonnymi olejkami. Rytuałem są zabiegi proponowane w naszym SPA. Wichrowe Wzgórze, to nie tylko łóżko do masażu, to również basen z ciepłą wodą i pięknym widokiem, to sauny, to podgrzewane kamienne łóżka, na których można kontemplować błogi nastrój nabyty w trakcie jednego z rytuałów.

Zapraszamy