Pod tym hasłem w sieci znalazła się relacja filmowa z pleneru malarskiego, który grupa artystów zrealizowała w przepięknych krajobrazowo okolicach wsi Chmielno na Kaszubach. Artyści, którzy zdecydowali się odpowiedzieć na wyzwanie zawarte w haśle pleneru – Kaszuby pieśnią śpiewane, pędzlem malowane, znaleźli gościnę w naszym kompleksie wypoczynkowym „Wichrowe Wzgórze”.

 

Podobnie do większości, z racji mniejszej niż artyści wrażliwości na detale z ciekawością śledziliśmy ich poczynania. Chcieliśmy zobaczyć, co widzą artyści w tym, co my oglądamy tu na „Wichrowym Wzgórzu” co dnia. Byliśmy przekonani, że zobaczą w otaczającej nas rzeczywistości rzeczy, które nam uciekają. Wystawa poplenerowa dała wiele odpowiedzi, film jest kolejną możliwością poznania tego, co w Chmielnie i jego charakterystycznych punktach jest piękne.

 

Jako gospodarze kompleksu wypoczynkowego „Wichrowe Wzgórze” jesteśmy zaangażowani w obsługę naszych gości całymi dniami, więc mało mamy czasu na spacery. Z filmu dowiedzieliśmy się jak pięknie wygląda „Wichrowe Wzgórze” z drugiej strony Jeziora Kłodno. Widok na wszystkie nasze obiekty, łącznie z nowym budynkiem w ciepłym wiosennym słońcu zniewala. Kiedyś, gdy znajdziemy czas, sami z chęcią pojedziemy na „Wichrowe Wzgórze”. Dla gościnnej atmosfery, dla eleganckich pomieszczeń noclegowych, dla dobrego jedzenia, dla SPA.

 

Dość żartów. Zapraszamy na „Wichrowe Wzgórze”. Zapraszamy do naszych pensjonatów, zapraszamy do naszego wszechstronnie wyposażonego SPA.

 

Zapraszamy też do zapoznania się z filmem naszych gości –  https://www.facebook.com/video.php?v=679720935506563&__mref=message_bubble