Pogoda dopisuje. Mamy piękną wiosnę, pełną zieleni, błękitu i słonecznych promieni. Mimo, że w nazwie miesiąca nie ma litery R, wielu młodych ludzi właśnie ze względu na pogodę wybiera maj na czas wesela.

 

Od czego zależy to, czy wesele będzie dobre?

 

Przede wszystkim od miłości młodych. Bez niej nie byłoby wesela.

 

Po drugie od miejsca, w którym odbędzie się weselne przyjęcie. Często oglądamy hollywoodzkie filmy pokazujące wesela i mówimy, że to takie piękne wesele. Krzesła wystawione na łące, w oddali jezioro lub ocean, na wietrze powiewają tiule, wszędzie pełno kwiatów, z boku biało nakryte stoły z pysznymi wędlinami, wspaniałymi ciastami i najsłodszymi truskawkami do francuskiego szampana, a w środku tego wszystkiego ustawiony baldachim, pod którym młodzi zawrą związek małżeński.

 

Po trzecie od gości, którzy będą życzliwi i serdeczni i przyjadą dlatego, że jesteście sobie bliscy, a nie dla formalnej zależności.

 

Miłość musicie zdobyć sami, gości też wybierzecie odpowiednio do swoich oczekiwań, a o resztę nie musicie się martwić. „Wichrowe Wzgórze” i pomysł na wesele, to jedno. Na terenie naszego kompleksu wypoczynkowego znajdziecie wszystko, co widzieliście w hollywoodzkim filmie. Krajobraz, zieloną trawę, stoły uginające się pod pysznym jedzeniem i dyskretną obsługę. Znajdziecie miejsca noclegowe, których nie powstydzą się piękne hotele. Znajdziecie basen, w którym będzie można ochłodzić emocje następnego ranka. Znajdziecie też rodzinną, domową atmosferę i nasze wsparcie, bo my na Kaszubach, na „Wichrowym Wzgórzu” kochamy ludzi i lubimy z nimi być, dla nich pracować.

 

Zapraszamy na rekonesans, zapraszamy do rozmowy, sprawdzimy dogodne terminy w naszym kalendarzu.