Wichrowe Wzgórze jest miejscem, w którym żyje się intensywnie. Jeszcze opuszczają nas ostatni świąteczni gości, a my już szykujemy się na przyjęcie kolejnych. Już jutro rozpoczyna się turnus zdrowotny.

 

Pobyt zdrowotny, który trwa dwa tygodnie ma na celu zgubienie zbędnych kilogramów i poprawę kondycji fizycznej. Nie mniej ważnym przesłaniem naszych wysiłków jest sprawienie, że nasi goście wrócą do swych domów z odmienionym podejściem do swojego zdrowia, żywienia i aktywności fizycznej. Jest to bardzo istotne, bo tempo życia jest tak duże, że jakość życia obniża się znacząco, co zmienia najprostsze czynności w wyzwania i psuje nastrój.

 

Zapytacie, dlaczego potrzebne jest nam okresowe oczyszczenie organizmu.

wino

Nie, to nie jest wyłącznie kwestia mody i wiosennych ofert. Jest to znany od wieków sposób na odciążenie organizmu, danie mu szansy na przyspieszenie na wiosnę. Nie bez przypadku Wielki Post przypada wiosną. To dobry czas na eliminację toksyn z organizmu i wspomożenie organizmu, który przez całą zimę karmiony był tłusto i wysoko kalorycznie, co powoduje zakwaszenie i stany zapalne. Jeżeli chcemy aktywnie przeżyć lato, to warto podjąć zobowiązanie i odstawić na dwa tygodnie niezdrowy styl życia, a wprowadzić w życie metody zdrowe i dobre dla naszego organizmu. Podziękuje on nam za to, gdy przyjdzie lato. Spędzimy je w dobrej formie.