Podpowiadamy każdemu, kto odwiedzi „Wichrowe Wzgórze” jak spędzać czas na Kaszubach. Jedną z imprez, która odbędzie się w niedalekiej, a przede wszystkim wartej odwiedzenia okolicy, jest festiwal – Blues w leśniczówce, który odbędzie się 3-4 lipca przy leśniczówce w Mirachowie, które znajduje się w północnej części Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, w centrum Lasów Mirachowskich. Impreza jest trwale wpisana w krajobraz sceny muzycznej i gromadzi wykonawców z dalekich stron i widzów z całego kraju i wielu z zagranicy. Jeżeli macie czas

Jeżeli macie czas 3-4 lipca, to przyjeżdżajcie na „Wichrowe Wzgórze”. U nas przenocujecie, a na koncerty i wycieczkę pojedziecie wypoczęci i zrelaksowani pobytem w naszym SPA. Zagrają m.in. Dani Wilde Band, Acoustic Underground, Dr Blues & Soul Revision.Wstęp, jak co roku będzie bezpłatny, a widzowie mogą liczyć na wiele mocnych wrażeń muzycznych.

Pisaliśmy o wycieczce do Stryszej Budy, do Parku Miniatur i Parku Olbrzymów.  Jedzie się tam przez Lasy Mirachowskie. Jutro napiszemy o wycieczkach po atrakcjach przyrodniczych i krajobrazowych okolicy.