Wielkanoc jest czasem, który wiążemy z odrodzeniem. Powszechnie uznajemy, że Wielka Niedziela jest dniem, który przenosi nas z czasu zimowego zastoju w czas aktywności i letnich szaleństw.

Ze świętami kojarzymy różne rośliny. Gdyby to była Familiada, pewnie padłyby nazwy takie, jak bazie, wierzba, barwinek. A my powiemy – aloes. Jest to roślina, która występuje w miejscu, w którym rozgrywały się wydarzenia Wielkiego Piątku.

Aloes ma soczyste liście, które są pełne cennych dla zdrowia substancji, które leczą alergie, trudno gojące się rany, owrzodzenia i oparzenia, obniżają poziom cukru we krwi i poprawiają odporność organizmu.

Osoby w wieku dojrzałym mogą kojarzyć wielkie drewniane donice z aloesem. To, co spotykano w naszych domach lub obiektach publicznych miało może metr wysokości. W rejonach gorących, na Madagaskarze czy Wyspach Kanaryjskich spotyka się kilkumetrowe okazy. Niezależnie od tego, jaki duży jest okaz, który oglądamy, zawiera on potężną ilość aktywnych substancji, np. aloinę, barbaloinę, aloeemodynę. Są one składnikami leków wzmacniających i bakteriobójczych. Mówi się o sporych nadziejach w zakresie terapii chorób nowotworowych.

Najmniej poznaną, ale wielce obiecującą cechą soku z aloesu może być wspomaganie systemu immunologicznego. Ze względu na to, że może to prowadzić do zahamowania wielu chorób.

Biorąc pod uwagę pozytywne cechy aloesu postanowiliśmy w okresie odnowienia wielkanocnego szczególnie promować zabieg pod nazwą ,,Koktajl Aloesowy”.  Jest to zabieg silnie liftingujący, odżywiający i oczyszczający skórę. Dzięki odpowiednio dobranej kompozycji składników bazujących na Aloesie, o których było wyżej, Wasza skóra zostanie oczyszczona i nawilżona, a cera uzyska gładkość pozwalającą przypomnieć sobie czasy odległe o dobrych kilka lat. Z oczywistych względów jest to zabieg przeznaczony przede wszystkim dla pań. Samce mają to do siebie, że lubią być szorstkie, a zbytnią gładkość skóry postrzegają, jako mało męską. Ale, czy nie jest to wspaniałe, że możemy zrobić coś dla swoich facetów?

Mimo, że to święta, nasze SPA działa i oczekuje na wszystkich. Jesteśmy po to, by poza doznaniami związanymi z samą lokalizacją naszego kompleksu wypoczynkowego, domowym jedzeniem, świętym spokojem, zapewnić każdemu z naszych Gości odpoczynek. Jednym ze sposobów na prawdziwy relaks jest decyzja o poświęceniu chwili dla siebie. I swojego mężczyzny.